Bursalı Dul Bayanlar

Tüm Türkiye”den dul bayanların telefon numaralarını paylaşmaya devam ediyoruz. İstanbul”dan sonra en çok mesaj aldığımız ilimiz Bursa. Bugün sizlere Bursa”dan aldığımız bir mesajı ileteceğiz. Bursa”dan Emel hanımın aradığı erkek arkadaş kriterlerini de sizlerle paylaşacağız. Bursa”da yaşayan ve dul bayanlarla tanışmak isteyen tüm üyelerimizi bu konumuza bekliyoruz.

Ben Emel 46 yaşındayım 5 yıldır yalnızım. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak istyorum. Belli bir yaş aralığım yok hatta benden çok büyük olmasın genç olursa benim için daha iyi olur. İlişki konusunda net bir fikrim yok insanlarla tanıştıktan sonra buna karar verebileceğimi düşünüyorum. Söyleyeceğim başka bir şey yok telefon numaramdan bana ulaşan kişilerle görüşmek dertleşmek ve sonrasında bir şeyler yaşamak istiyorum.

Bursalı Dul Bayanlar” için bir yorum

  1. Bursada oturuyorum İstanbul bursa farketmez dul kadınlarla tanışmak istiyorum. Evlilik falan düşünmüyorum takılmak ve eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorum 27 yaşında 1.80 boyundayım herkesi tatmin edebileceğimi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir