Konyalı Dul Bayanlar

Bize gelen mesajlarla artık yaşadıkları illere göre bayan numaralarını paylaşacağımızı söylemiştik. İlk konumuz Trabzon”dan Nazmiye hanımın mesajıydı. Bu konumuzda da Konya”dan gelen bir mesajı sizinle paylaşacağız. Seval Hanım Konya”da yaşıyor ve ciddi bir birliktelik istiyor. Seval hanımın mesajını aşağıda okuyabilirsiniz. Erkek arkadaş arayan bayanları ve numaralarını yaşadıkları şehire göre listeleyip sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Mrb. ben Seval Konya”da yaşayan dul bir bayanım. 38 yaşında kumral balık etli bir bayanım. 35-45 yaş arası erkek arkadaş arıyorum. Niyetim ciddi ama bu ciddiyet zamanla oluşacak bişey. Karşımdaki kişinin yaşı çok önemli olmasada olgun ve kadınına sahip çıkabilsin istiyorum. Siteye bıraktığım numaradan bana ulaşabilirsiniz önce sizi tanımak istiyorum. sonrasında fotoğraflarımızı atabiliriz birbirimize..

Seval hanımın numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz, kendisi Konya”dan gelecek taliplerini bekliyor. Siz de yaşadığınız ilde bulunan sevgili, erkek arkadaş ya da eş arayan dul bayanların telefon numaralarını öğrenmek ve onlarla her türlü konuda sohbet etmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz..

Konyalı Dul Bayanlar” için 2 yorum

  1. Merhaba ben Konyadan ramazan dul bayan arkadaş arıyorum 27 yaşında ela gözlü esmer 1.76 cm boyunda birisiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir